MAKİNELER /
Roland / BAS/KES /

BN 20

Roland Bas/Kes kategorisindeki tüm ürünler

BN 20 BN 20
SP 300i SP 300i
SP 540i SP 540i
VS 300 VS 300
VS 420 VS 420
VS 540 VS 540
VS 640 VS 640
XR 640 XR 640

Düşük maliyetli komple bir çözüm sunan BN-20 gelişen işiniz için muhteşem bir yatırım seçeneğidir.


ÜRÜN AÇIKLAMASI

50 cm’lik inkjet bas/kes makinesi Roland VersaSTUDIO BN-20 ile olanaklar sonsuzdur. Bu güçlü ve halen kompakt baskı makinesi, masaüstünüzde yüksek kaliteli ve dayanıklı grafikleri basıp kesebilmek için gerekli olan her şeyi içermektedir. Mükemmel premium markalar için şahane metalik efektler ekleyin. Uzun süren etki yaratmak için grafiklerinizi iç mekanda veya dış mekanda sergileyin. Düşük maliyetli komple bir çözüm sunan BN-20 gelişen işiniz için muhteşem bir yatırım seçeneğidir.


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

ÖNE ÇIKANLAR

Sanatsal Baskı Teknolojisi Merkezinden Daha da Güzel Görseller

50 cm’lik inkjet bas/kes makinesi Roland VersaSTUDIO BN-20 ile olanaklar sonsuzdur. Bu güçlü ve halen kompakt baskı makinesi, masaüstünüzde yüksek kaliteli ve dayanıklı grafikleri basıp kesebilmek için gerekli olan her şeyi içermektedir. Mükemmel premium markalar için şahane metalik efektler ekleyin.

Uzun süren etki yaratmak için grafiklerinizi iç mekanda veya dış mekanda sergileyin. Düşük maliyetli komple bir çözüm sunan BN-20 gelişen işiniz için muhteşem bir yatırım seçeneğidir.

VersaWorks RIP Yazılımı

Versaworks RIP yazılımı, sadece Roland baskı ve bas&kes makineleri için geliştirilmiştir. Bu PostScript 3 RIP, eşsiz kullanım kolaylığı ile olağanüstü üretim yapmanızı sağlar. En son Adobe CPSI 3019 motorunu içerir.

1000 den fazla spot rengi içeren swatch kitapçıklarına sahip olan Roland Renk kütüphanesi ile renklerin sorunsuz eşlemesini ve tekrar tekrar basılmasını sağlar.Kullanıcılar kolyaca, amaçlarına uygun baskı modunu, MAX Impact ile parlak doygun renkli grafikler, değişken nokta tipi baskıları ve aynı anda 4 tane Roland ürününü çalıştırmanıza olanak sağlar. Otomatik olarak mürekkep sarfiyatını, baskı süresini belirtir.

VersaWorks, gömülü ICC Profili kullanma, mürekkep seviye kontrolü, error diffusion ile muazzam baskı kalitesi, ileri kroplama, parçalama ve gruplama seçenekleri sunar. Roland kesicileri ile baskı makinelerinin ortak çalışma ve perfore kesim imkanı sunar. Windows ve Mac (client) işletim sistemlerini destekler.