MAKİNELER /
Roland / BAS/KES /

SP300i

Roland Bas/Kes kategorisindeki tüm ürünler

BN 20 BN 20
SP 300i SP 300i
SP 540i SP 540i
VS 300 VS 300
VS 420 VS 420
VS 540 VS 540
VS 640 VS 640
XR 640 XR 640

Son kullanıcıların işine değer katma arayışında oldukları günümüzde, baskı ve çevresel kesim özelliklerini tek bünyede birleştirir.


Bas & Kes'in Orjinalini Arayanlara...

Son kullanıcıların işine değer katma arayışında oldukları günümüzde, baskı ve çevresel kesim özelliklerini tek bünyede birleştirip oldukça ekonomik şekilde sunan VersaCAMM SP-300i ile ekstra bir tecrübeye gerek kalmadan profesyonel kalitede sonuçlar elde edebilirsiniz. Roland Akıllı Pas Kontrolü teknolojisi, otomatik olarak ihtiyacınız olan yumuşak geçişleri, kusursuz, sağlam renkleri yakalamanızı sağlarken üretkenliğinizi de arttırmaktadır. 


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

ÖNE ÇIKANLAR

Bas&Kes Avantajı
Roland VersaCAMM SP-i serisi geniş format Bas&Kes makinesi, grafikleri basıp aralıksız olarak otomatik kontür kesim (dekupe) yaparak üretim sürecini modernize etmiştir. Roland' ın mucidi olduğu Bas&Kes özelliği ile baskıdan sonra malzemenin çıkartılıp tekrar takılması ve krop kullanımı ihtiyacına gerek kalmadan zamandan ve efordan tasarruf ederek Bas&Kes işlemi yapabilirsiniz.

Roland Akıllı Pas Kontrol Sistemi
Roland Akıllı Pas Kontrol teknolojisi, Roland yazılım mühendislerinin inkjet baskıdaki uzmanlığının göstergesidir. Bu patent bekleyen sistem, her çözünürlükte paslar arasındaki nokta atım yerlerini çok hassas bir biçimde kontrol ederek benzeri görülmemiş bir imaj performansı ortaya çıkartır. Bu sayede baskı üretkenliği arttırırken kaliteden de ödün verilmemiş olur.

EcoSolMAX Mürekkepleri ile Müthiş Baskı Kalitesi
EcoSolMAX, eko-solvent mürekkepleri seri baskılarda başarılı imajlar için yüksek renk yoğunluğu ve geniş bir renk gamutu sağlar. EcoSolMAX, geliştirilmiş çok yönlülüğü ile backlit filmini de içeren çok çeşitli kaplamalı ve kaplamasız malzemeleri destekler. Çabuk kuruyan ve çizilme direnci yüksek olan EcoSolMAX ile üretilen baskılar hızlı kuruduğundan baskı sırasında ve sonrasında uygulama sürecinde rahatlık sağlar. Maksimum konfor ve uygunluk için kokusuz olarak üretilmiştir.

VersaWorks RIP Yazılımı
Versaworks RIP yazılımı, sadece Roland baskı ve bas&kes makineleri için geliştirilmiştir. Bu PostScript 3 RIP, eşsiz kullanım kolaylığı ile olağanüstü üretim yapmanızı sağlar. En son Adobe CPSI 3019 motorunu içerir.

1000 den fazla spot rengi içeren swatch kitapçıklarına sahip olan Roland Renk kütüphanesi ile renklerin sorunsuz eşlemesini ve tekrar tekrar basılmasını sağlar. Kullanıcılar kolyaca, amaçlarına uygun baskı modunu, MAX Impact ile parlak doygun renkli grafikler, değişken nokta tipi baskıları ve aynı anda 4 tane Roland ürününü çalıştırmanıza olanak sağlar. Otomatik olarak mürekkep sarfiyatını, baskı süresini belirtir.

VersaWorks, gömülü ICC Profili kullanma, mürekkep seviye kontrolü, error diffusion ile muazzam baskı kalitesi, ileri kroplama, parçalama ve gruplama seçenekleri sunar. Roland kesicileri ile baskı makinelerinin ortak çalışma ve perfore kesim imkanı sunar. Windows ve Mac (client) işletim sistemlerini destekler.

Entegre Isıtma Sistemi
Roland'ın baskı ve bas & kes makineleri, en hızlı baskı modlarında bile işi hızlıca sonlandırmak için entegre ısıtma sistemine sahiptirler. Roland VersaCAMM SP-i Bas&Kes makineleri farklı uygulamalarda da en iyi sonucu alabilmek için iki aşamalı bir ısıtma sistemi ile gelir. Gerektiğinde kullanıcılar kendi uygulamaları için en uygun ayarları kaydetme imkanına sahiptir.