MAKİNELER /
Roland / BAS/KES /

XR640

Roland Bas/Kes kategorisindeki tüm ürünler

BN 20 BN 20
SP 300i SP 300i
SP 540i SP 540i
VS 300 VS 300
VS 420 VS 420
VS 540 VS 540
VS 640 VS 640
XR 640 XR 640

Kusursuz üretim… Yeni SOLJET Pro XR-640’ın size vereceği tam da budur! Roland’ın bugüne kadarki en hızlı, en güçlü, en geniş format bas/kes makinesi olan 1.60’lık Pro 4 kalitesi, hassasiyeti ve performansı ile çığır açıyor…


ÜRÜN HAKKINDA

İkili baskı kafası tasarımı, entegra baskı ve kontör kesim teknolojisi ve yeni, çevre dostu Eco-SOL MAX2 boyaları ile Pro 4 XR-640 geniş format bas/kes makinesi müthiş üretkenliğin yanında eşsiz bir baskı kalitesi de getiriyor.

Pro 4’ün 7 ya da renk konfigürasyonuna olanak tanıyan çiftli baskı kafaları, baskı kalitesini artırdığı gibi çift yönlü baskıda bantlanma gibi sorunları ortadan kaldırır. Light siyah, yüksek yoğunlukta beyaz ve metalik gümüş boya seçenekleri de bulunan yeni, ileri düzey, özel boyaları Pro 4’ü diğer geniş format makinelerin bir basamak üzerine taşır. Tüm bu özellikleri sayesinde yeni XR-640 bas/kes makinesi ile canlı, harika renklerle geniş format brandalar, tabelalar, araç grafikleri, çıkartmalar, POP görselleri ve çok daha fazlasını basmanız mümkündür.

Yeni nesil dijital baskıyı denemeye hazır olun, en son teknoloji ile donanımlı Roland XR-640 artık Türkiye’de!


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

ÖNE ÇIKANLAR

Kusursuz Üretim
Şimdiye kadar üretilen en güçlü en hızlı geniş format bas-kes makinesi SOLJET Pro 4 XR-640, yüksek baskı kalitesi, hassasiyet ve performansı aynı bünyede topluyor. İkili baskı kafası tasarımı ile entegre baskı ve çevresel kesim teknolojisi, çevre dostu Eco-SOL MAX2 mürekkepleri (light siyah, metalik gümüş, yüksek yoğunluktaki beyaz dahil. Pro 4 mükemmel verimlilik ve eşsiz imaj kalitesi yakalamanızı sağlar. Olanüstü değerde müthiş üretim aracıdır. Yüksek derecede kabiliyetli, kullanımı kolay olan PRO 4 maksimum hız ve verimlilikle renkli, canlı geniş format brandalar, tabelalar, araç grafikleri, çıkartmalar, POP görselleri, giyim için ısı transferleri ve daha birçok uygulama yapmanıza olanak tanır.

Son Teknoloji Baskı Motoru
XR-640 en son inkjet teknolojisi ile tasarlanmıştır. 8 kanallı piezo inkjet kafaları kanal başına 180 nozzle bulundurur. Aynı hizada bulunan ve 7 farklı boyutta noktacık atma kapasitesine sahip iki kafalı tasarımıyla gerek fotoğraf, gerekse de yüksek çözünürlükteki vektörel baskılarınız için daha yumuşak geçişler ve daha zengin yoğunlukta sonuçlar almanıza olanak tanır. Dört farklı boya konfigürasyonundan hangisini kullanırsanız kullanın çift yönlü baskılarda bantlanma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

Yüksek Hızda Baskı
CMYK uygulamalarında 49 m²/s'e varan baskı hızı ve bas/kes özelliğiyle, -gözetimsiz üretimde bile- üretiminizi tek adımda hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.

Bas/Kes Avantajı
XR-640 geniş format bas/kes makinesi basılmış grafiklerin kontör kesimini otomatik olarak yaparak üretim sürecini hızlandırır. Hem baskı hem kesim özelliği aynı makinede bulunduğu için malzemeyi yeniden yükleyip kesim için hizalamak gibi işlerle uğraşmanıza gerek kalmaz. Bu da hem zaman hem de efor kaybetmenizi önler. Laminasyonlu grafikleri kesmek için Quadralign dört noktalı optik kayıt sistemi kesim yolunu otomatik olarak hizalar ve malzeme çekmesi ve distorsiyonları kompanse eder. Dahili TU-2 toplama sistemi sayesinde makine uzun süreli çalışmalarda bile baskı ve kontör kesim işlerini başında durmanıza gerek kalmadan yapabilir. Bu makine sadece bir plotter gibi de kullanılabilir.