MAKİNELER /
Roland / DİJİTAL BASKI /

RE640

Roland Dijital Baskı kategorisindeki tüm ürünler

RA 640 RA 640
RE 640 RE 640

UUzun süreli gözetimsiz üretimler için tasarlanmış RE-640 çift taraflı (CMYKKYMC) boya konfigürasyonu ile baskı kalitesi ve hız arasında bir denge sağlar.


ÜRÜN AÇIKLAMASI

Uzun süreli gözetimsiz üretimler için tasarlanmış RE-640 çift taraflı (CMYKKYMC) boya konfigürasyonu ile baskı kalitesi ve hız arasında bir denge sağlar. "Yeni Roland Altın Kafa" teknolojisine sahip RE-640, 7 farklı noktacık seçeneği ile yumuşak geçişler ve doğru renk tonlarını yakalamanızı sağlar. Roland Akıllı Pas Kontrolü teknolojisi ile pas izi ya da nokta kaybı gibi sorunları ortadan kaldırır.


ÖZET

ÖNE ÇIKANLAR

Son Teknolojiye Sahip Baskı Kafası
Kusursuz bir baskı kalitesi için, RE-640 farklı boyutlarda noktacık atma imkanı sunan en son teknolojiye sahip kafalara sahiptir. Eşsiz tasarımı ile 7 farklı boyutta noktacık atarak imajlarınızdaki en ince ayrıntıları bile ön plana çıkartabilirsiniz. Sonuç; canlı renkler, yumusak geçişler ve kusursuz bir kontrasta sahip fotoğraf gerçekliğinde baskıdır.

Roland Akıllı Pas Kontrolü
Roland Akıllı Pas Kontrolü teknolojisi yazılım ve makinedeki geliştirmelerin bir sonucu olup, her bir pastaki noktacıkların dağılımını kontrol eder ve her baskı modunda boyanın malzemenin tümüne dengeli yayılmasını sağlar. Bu baskı kalitesini iyileştirmesinin yanında bantlanma gibi sorunları ortadan kaldırır. Sonuçta, Roland Akıllı Pas Kontrolü ile yumuşak geçişler ve canlı renklerle kusursuz bir baskı kalitesi elde edersiniz.

Roland Eco-SOL MAX® Boya
Yüksek renk yoğunluğu ve geniş bir gamuta sahip Eco-SOL MAX arkadan aydınlatmalı film de dahil astarlı ve astarsız birçok malzeme ile kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

VersaWorks RIP Yazılımı
Windows® 7, Vista, XP ile 2000 uyumlu Roland VersaWorks RIP yazılımı Roland inkjet baskı ve bas & kes makineleri için özel olarak geliştirilmiştir. Adobe CPSI 3019 motorunun son versiyonu ile birleştirilen bu Adobe PostScript 3 RIP yazılımı ile kolaylıkla kusursuz bir ürün ortaya çıkarabilirsiniz.

Geliştirilmiş Malzeme Taşıma
VersaArt baskı makineleri uzun üretim süreçlerinde yaşanan sorunların önüne geçmek için hassas bir malzeme beslemeyi garanti eder. Maksimum üretkenlik için, Roland VersaArt baskı makineleri ağır iş malzeme şaftları ve flanşları ile 40 kg'a kadar rulo malzemeleri destekler.Ayrıca opsiyonel malzeme toplama sistemi de mevcuttur.

Entegre Isıtma Sistemi
Roland'ın baskı ve bas & kes makineleri en hızlı baskı modlarında bile işi hızlıca sonlandırmak için entegre ısıtma sistemine sahiptirler. Roland VersaArt baskı makineleri farklı uygulamalarda en iyi sonucu alabilmek için iki aşamalı bir ısıtma sistemi ile gelir. Gerektiğinde kullanıcılar kendi uygulamaları için en uygun ayarları saklama imkanına sahiptir.