MAKİNELER /
Roland / PLOTTER /

GX24

Roland Plotter kategorisindeki tüm ürünler

GX 24 GX 24
GX 300 GX 300
GX 400 GX 400
GX 500 GX 500
GX 640 GX 640

Roland folyo kesim (plotter) makineleri tabela, araç grafiği gibi işlerle uğraşanların can dostudur.


ÜRÜN AÇIKLAMASI

Roland folyo kesim (plotter) makineleri tabela, araç grafiği gibi işlerle uğraşanların can dostudur. Kullanıcılarının güvenini kazanmış olan bu teknoloji üzerine geliştirilen Roland CAMM-1 Servo GX-24 folyo kesim makinesi kullanım kolaylığı ve hassasiyeti kompakt bir boyutta birleştiren ve yine kullanıcıların gözdesi olacak bir plotter.


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

ÖNE ÇIKANLAR

Kullanımı Kolay
Kolayca görüntülemek ve yönlendirmek için yeni tasarlanmış bir LCD paneli yerleştirilmiştir. CAMM-1 Servo GX-24’te manuel kesim yapabilmek için apronda bir bıçak kanalı vardır. Malzemeyi düzgün beslemek için her CAMM-1 Servo GX-24’te bir rulo tablası bulunur. Ayrıca opsiyonel bir ayak da mevcuttur.

Malzeme
CAMM-1 Servo GX-24 5 cm’den 70 cm genişliğe kadar birçok farklı malzemeyi destekler. Maskeleme filmi, folyo, reflektif folyo, tuval, ısı transfer kağıdı ve kumlama folyosu gibi malzemeleri kesebilir.

Basılmış Grafiklerin Kesimi
CAMM-1 Servo GX-24 optik kayıt sistemi sayesinde baskı makinesinde basılmış imajdaki crop markları (kesim izlerini) tanıyarak malzemeyi hizalar ve bu şekilde zamandan tasarruf sağlarken hassas bir şekilde kesim gerçekleştirir.

Küçük & Kompleks Tasarımlar
Birçok farklı malzemede en iyi sonucu alabilmek için bıçak ofseti manuel ayarlanabilir.

Hız & Hassasiyet
CAMM-1 Servo GX-24 saniyede 50.8 cm kesim hızına ulaşmak ve maksimum hassasiyeti sağlamak için dijital bir servomotor kullanır. Bu masaüstü folyo kesim makinesi yüksek hızlarda da hassas kesim yapabilmek için eğri düzleştirme fonksiyonunu kullanır. Sonuç daha hızlı üretim ve daha profesyonel görünen grafiklerdir.