MAKİNELER /
Roland / PLOTTER /

GX300

Roland Plotter kategorisindeki tüm ürünler

GX 24 GX 24
GX 300 GX 300
GX 400 GX 400
GX 500 GX 500
GX 640 GX 640

Profesyonellerin Güvendiği İsim...

Profesyonellerin Güvendiği İsim...

Açık hava reklamları, tabelalar, araç üstü grafikler, perakendeci reklamları gibi uygulamalar için Roland'ın CAM-1 teknolojisi üzerine geliştirdiği CAMM-1 PRO Serisi GX-300 ile 850 mm/s'ye varan hızlarda ve 0.0125mm/adım hassasiyette işlerinizi kolayca üretebilirsiniz. Makine ile gelen Roland CutStudio yazılımının kullanımı oldukça kolay olup deneyim gerektirmez.


ÖNE ÇIKANLAR

Hız & Hassasiyet
GX Pro’nun dijital servo motorları ile saniyede 84 cm’ye kadar hızla hassas bir şekilde kesim yapabilirsiniz. Bu profesyonel makinelerin eğri düzleştirme fonksiyonu ile yüksek hızlarda bile oldukça hassas sonuçlar elde edebilirsiniz. Sonuç; daha hızlı üretim ve daha kaliteli grafiklerdir.

Malzemeler
Normal folyo, reflektif folyo, tuval, ısı transfer kağıdı, kumlama folyosu gibi birçok farklı malzemeyi GX Pro Serisi makineler ile kesmeniz mümkündür.

Basılmış Grafiklerin Kesimi
GX Pro makinelerinde basılmış grafiklerdeki crop markları (kesim izleri) tanıyacak şekilde optik kayıt sistemi mevcuttur. Bu şekilde baskı makinenizde istediğiniz grafiği basıp GX Pro folyo kesim makinesinde istediğiniz şekilde çevresel kesimini yapabilirsiniz.

Ön & Arka Malzeme Yükleme
Önden ve arkadan malzeme yükleyerek belirli bir sayfa mesafesi kadar malzemeyi geriye doğru besleyip sonra kesip öne getirebilirsiniz.

Kolay Kullanım
GX Pro makinelerinin ön panelde bıçak kuvveti, kesim hızı ve orijin noktası gibi sık kullanılan ayarları yapabileceğiniz butonlar bulunur. Kesim hızı, bıçak ofseti, bıçak kuvveti, bıçak hareket hızı ve kesim modu gibi ayarları belirleyip 8 farklı durum için ön ayar olarak kaydedebilirsiniz.

CutStudio Yazılımı
Roland CutStudio yazılımı ile çemberler, eğriler çizmek, metin yazıp yerleştirmek ya da popüler tasarım programlarından farklı dosya formatlarını import etmek oldukça kolaydır. Yazılım, bir Windows yazıcı sürücüsü ile Adobe® Illustrator® ve CorelDRAW® için Windows eklentileri içerdiği gibi Mac için de Adobe® Illustrator® eklentisi mevcuttur. Sonuçta oldukça kolay ve kullanıcı dostu kullanıma sahip bir yazılımdır.