MAKİNELER /
Roland / PLOTTER /

GX640

Roland Plotter kategorisindeki tüm ürünler

GX 24 GX 24
GX 300 GX 300
GX 400 GX 400
GX 500 GX 500
GX 640 GX 640

Profesyonellerin Güvendiği İsim...


Profesyonellerin Güvendiği İsim...

Yirmi yılı aşkın bir süre önce Roland CAMM-1 vinil kesiciler ile açık hava reklamcılığında çığır açmıştı. Günümüzde de Roland CAMM-1 PRO GX-640 ile aynı geleneği devam ettirerek en geniş ve en teknolojik plotter olma özelliği ile sektöre yeni bir boyut kazandırdı. Roland CAMM-1 PRO GX-640 dünyanın en gelişmiş DC servo motor teknolojisi ile Roland'dan beklenen güç ve performansı karşılayacak niteliktedir.


ÖNE ÇIKANLAR

Güçlü ve Hassas
Endüstrideki en güçlü kesim motorlarıyla donanımlı GX-640 uzun, kesintisiz üretim süreçleri için idealdir. Aslında, GX-640’ın servo motorları Roland’ın en gözde makinelerinden biri olan VS-640 bas/kes makinelerinin motorları ile aynıdır. GX-640 yüksek hızlarda bile hassas kesim yapabilmek için eğri düzleştirme fonksiyonuna sahiptir.

Geniş Malzeme Desteği
Normal folyo, reflektif folyo, tuval, ısı transfer kağıdı, kumlama folyosu gibi birçok farklı malzemeyi GX-640’ta kesmeniz mümkündür. Yeni tasarlanmış grit roller sistemi ile en ağır ruloları bile yükleyip kesebilirsiniz. Performansı artırmak için 6 taneye kadar ek pinch roller takabilirsiniz.

CutStudio Yazılımı
Roland CutStudio yazılımı ile çemberler, eğriler çizmek, metin yazıp yerleştirmek ya da popüler tasarım programlarından farklı dosya formatlarını import etmek oldukça kolaydır. Yazılım, bir Windows yazıcı sürücüsü ile Adobe® Illustrator® ve CorelDRAW® için Windows eklentileri içerdiği gibi Mac için de Adobe® Illustrator® eklentisi mevcuttur. Sonuçta oldukça kolay ve kullanıcı dostu kullanıma sahip bir yazılımdır.