MAKİNELER /
Roland / UV LED Baskes /

LEC 330

Roland UV LED Bas/Kes kategorisindeki tüm ürünler

LEC 300A LEC 300A
LEC 330 LEC 330
LEC 540 LEC 540

Roland VersaUV LEC-300 bas/kes makinemizle mükemmel kaliteyi yakalayın, üretkenliğinizi arttırın ve çok yönlülük sağlayın...


ÜRÜN AÇIKLAMASI

Gelecek nesilin ödüllü Roland UV-LED inkjet teknolojisini sunuyor: kompakt Versa UV LEC-330 UV inkjet bas/kes makinesi. LEC-330 bizim en hızlı,en güçlü UV makinemiz olarak, benzersiz bir çıktı kalitesi ile çeşitli malzemelerin yüksek kalitede ambalaj prototiplendirmesi, kontrol panel üretimi, küçük miktarlarda etiket ve çıkartma üretimi.


ÖZELLİKLER

ÖNE ÇIKANLAR

Özel ambalaj ve Paket Numuneleri
Bugünkü ambalaj ve paketleme seçenekleri göz önüne alındığında numune ve prototiplerin ne kadar önemli olduğu anlaşılır. Kutudan çantaya, etiketten esnek filme kadar malzeme ayırt etmeksizin VersaUV serisi makineler ile CMYK’nın yanında “Beyaz” ve “Şeffaf Lak” da kullanarak göz alıcı baskılar yapabilirsiniz. VersaUV LEC serisi makineler bas & kes özelliği ile hassas biçimde perfore kesim de yapabilir.

Katlanır Kutu Üretimi

  1. Malzemenizi ve tasarım dosyanızı seçerek başlayın
  2. VersaUV basar, katlanma yerini yapar ve katlanır kartonun çevresel kesimini de gerçekleştirir
  3. Prototipinizi alın ve parçaları birleştirin
Düşük Miktarda Etiket Üretimleri için İdeal
Folyo, BOPP, PE, PET film ve ofset baskı malzemesi üzerine CMYK+Beyaz basıp, şeffaf lak ile 3 boyut hissi kazandırabilir. Değişken veri baskısı imkanı sayesinde her birinde farklı ismin ya da seri numarasının olduğu yüzlerce kişisel etiketi tek adımda basabilirsiniz. Ambalaj prototipleri ve özel, kaliteli şarap şişesi etiketleri için de idealdir.

Membran Paneller
VersaUV ile tek bir tane ya da birkaç tane membran panel basabilirsiniz, LEC Serisi Bas & Kes Makineleri ile ters CMYK baskısı yapıp sonra da her renk için şablona gerek kalmadan polikarbonat malzeme üzerine beyaz basabilirsiniz.

Özgün, Özel Grafikler
VersaUV ile küçük miktarda üretimleri dışarıya yaptırmanıza gerek kalmaz. Düşük miktarda, hemen hemen her şekilde, boyutta ve dokuda eşsiz, özel ambalaj ve grafikler üretebilirsiniz. Üretim süreci gerçekten çok basit ve kolaydır. VersaUV ile üretimde filmlere ya da plakalara ihtiyacınız yoktur. Bilgisayarda tasarımınızı yapın, makineye gönderin ve gerisini makineye bırakın. VersaUV baskıyı yapar ve hemen ardından çevresel kesimi de gerçekleştirir.

ECO-UV Boyaları
ECO-UV boyaları geniş renk gamutunun yanında işlenmiş ya da işlenmemiş birçok yüzeyde yüksek tutuculuğuna sahiptir. Hızlı kuruma ve esnekliğiyle ECO-UV boyaları esneyebilir ve çatlama yapmadan eğri yüzeylere ve kenarlara uygulanabilir. LEC serisi ECO-UV boyalarını iki farklı formülasyonla destekler : Orjinal ECO-UV ECO-UV S