MAKİNELER /
Roland / UV LED Baskı /

LEF 12

Roland UV LED Baskı kategorisindeki tüm ürünler

LEJ 640 LEJ 640
LEF 12 LEF 12

Roland'ın UV Baskı Teknolojisi Artık Masanızda!


ÜRÜN AÇIKLAMASI

Neredeyse her malzemeye baskı yapabilen Roland VersaUV LEF-12 masaüstü UV baskı makinesi 10 cm kalınlığa kadar malzemelerin üzerine baskı yapabildiği gibi beyaz boya ve lak seçenekleri ile baskılara 3. boyutlu görüntü kazandırmanıza imkan tanır. İsim, logo, resim, çizim gibi datalarınızı farklı yüzeylere basarak ürünlerinizi kalıba ihtiyaç duymadan kişiselleştirebilir ya da işlerinizi daha değerli kılabilirsiniz.


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

ÖNE ÇIKANLAR
Son teknoloji UV LED Kurutma Sistemi

VersaUV LEF-12 diğer geleneksel UV lambalarına kıyasen daha fazla avantaj sağlayan UV LED lambaları ile donatılmıştır.

Geliştirilmiş ECO-UV Mürekkepler

LEF-12 baskı makinesi CMYK + Beyaz + Lak ECO-UV mürekkepleri ile çalışmaktadır. ECO-UV mürekkepleri ise özellikle VersaUV serisi baskı/baskes makineleri için formüle edilmiş olup, yüksek renk yoğunluğu ve geniş renk gamutu ile mükemmel görseller elde edilmektedir. Şeffaf lak sayesinde mat veya parlak finiş yaparak, dış mekan dayanıklılığı için çizik ve kimyasal direnç sağlayabilirsiniz. Bu özellik sayesinde aynı zamanda 3D desenler ve kabartmanlı efektler de yapabilirsiniz. ECO-UV mürekkepler promosyonel ürünler, hediyelik eşya, ödüller, tabelalar, ambalaj ürünleri, POP ve küçük görseller gibi uygulamalar için uygundur. Lak atıldığında dış mekân dayanıklılığı 2 yıla kadar olup, lak kullanılmadığı durumda 6 aya kadar dayanıklılık göstermektedir.

Üç Boyutlu Objelerin Üzerine Direk Baskı

VersaUV LEF-12 baskı makinesinin maksimum baskı alanı 30,5 x 28 cm olup, 10 cm kalınlığında ki objelere direk baskı yapabiliyor. Bu sayede kalemler, anahtarlıklar, golf topundan ödüllere, cep telefonu kapakları ve hatta laptop bilgisayarlar gibi pek çok hediyelik eşya ve promosyon ürünlerine direk baskı yapabilmektedir.

Eşsiz Malzeme Desteği

Geliştirilmiş ECO-UV mürekkebi ile LEF-12’nin son teknoloji UV LED lambalarının yaratıcı kombinasyonu sayesinde, aslında herhangi bir malzemeye optimum baskı kalitesinde baskı yapma olanağı sunar.

ECO-UV mürekkep ile PVC, PET, ABS, ahşap, panel malzemeleri, akrilik ve daha fazlası gibi kaplanmış veya kaplanmamış her malzemeye baskı yaparak eşi benzeri olmayan malzeme uyumluluğu ve baskı kalitesi sunmaktadır. * Bazı malzemeler ön işlem gerektirebilir.

Lazer Hizalama Sistemi

Roland’ın bir diğer yeniliği LEF-12’nin içerisinde bulunan yerleşik lazer hizalama sistemidir. Lazer hizalama sistemi sayesinde, hızlı ve kolay bir şekilde farklı malzemeleri yükleyebilirsiniz. Görselin doğru hizalamasından emin olmak için orijin belirlemede lazer noktasını ayarlamak için 2 yöntem mevcut: