MAKİNELER /
Roland / UV LED Baskı /

LEJ 640

Roland UV LED Baskı kategorisindeki tüm ürünler

LEJ 640 LEJ 640
LEF 12 LEF 12

Rulo Malzeme ve Sert Plakadaki Baskı ve Kabartma Özelliklerini Keşfedin


ÜRÜN AÇIKLAMASI

Ödüllü VersaUV teknolojisi ile tasarlanmış , VersaUV hibrid LEJ640, dört temel renk (CMYK) ve beyaz boya ile baskı yapabilir. Standart rulo malzemeye baskı yapabilen LEJ640'ın en önemli özelliği, 13 mm kalınlığındaki bütün düz ve sert cisimlere de baskı yapabilmesidir. LEJ640 ile 13mm kalınlığına kadar bütün malzemelere baskı yapabilir, yüksek kalitede çok çeşitli malzemeye baskı yaparken, çeşitli grafikler üretebilirsiniz. Bütün malzemelere baskı yapabilme özelliği ile LEJ640, paketleme, ambalaj, prototip, levha ve cam baskı gibi birçok alanda kullanılabilir. Tek bir makinede olan bu çeşitlilik, sadece LEJ640'da!


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

ÖNE ÇIKANLAR

Eşsiz Malzeme Uyumluluğu
VersaUV LEJ-640 ile BOPP, PE, PET film, ofset baskı malzemesi ve daha birçok malzeme üzerine direkt baskı yapabilirsiniz. Düşük sıcaklıktaki UV LED lambaları şrink film gibi sıcaklığa duyarlı malzemelere, basınca duyarlı malzemelere ve kağıttan malzemelere yüzeyine zarar vermeden baskı yapmanıza imkan verir. Ayrıca VersaUV LEJ-640 ile sentetik veya doğal deri üzerine 3D hissi veren kabartmalı şirket logoları ve çeşitli desenler basabileceğiniz gibi pencere, duvar kaplamaları ve çeşitli iç dekorasyon baskıları da yapabilirsiniz. Katlanır kartonlar için oluklu mukavva, membran panel uygulamaları için polikarbonat levha, stant uygulamaları için Foam-Cor® ya da Gatorfoam® gibi rijit malzemelere direkt baskı imkanı vardır.

Otomatik Baskı Kafası Yönetimi
Kafanın çarpmasını ya da sürtünmesini önlemek için malzeme kalınlığının uygunluğunu kontrol eden dahili bir sensörü bulunur.

Yüksek Üretim Hızı
LEJ-640’ın büyük UV-LED lambaları üretkenliği artırarak 12.3 m²/s’e varan baskı hızı sağlar. 1440x1440 dpi moduda üretimde kullanacağınız yüzeylerin üzerinde keskin metinler, yumuşak geçişlere ve müthiş keskinliğe sahip grafikler ile baskı provaları alabilirsiniz. Roland Akıllı Pas Kontrolü™ ile tüm baskı modlarında bantlanma gibi sorunlar olmaksızın tutarlı bir baskı kalitesi yakalarsınız.

Son Teknolojiye Sahip Kürleme Sistemi
VersaUV LEJ-640, yüksek kalitede modlarda üretkenliğini artırarak çift UV-LED lambasını otomatik olarak konumlandırarak mat veya parlak cila efektinin simulasyonuna imkan tanır.